May 26, 2018

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
wnętrze samochodu
Im więcej chwil spędzamy w swoim samochodzie, tym nie tylko więcej uwagi zwracamy swoje ochronę, ale też i na sam komfort podróży. Niestety, prawda jest taka, iż producenci wozów szukają niższych kosztów tam, gdzie to jest korzystne, a co się z tym łączy, nasze samochody są coraz słabiej izolowane, przez co w ich wnętrzu niejednokrotnie panuje hałas. Na szczęście są firmy, które potrafią zaradzić temu problemowi i za pomocą odpowiednich przedmiotów izolują auta, co obecnie staje się naprawdę częste.

wnętrze samochodu
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Wygłuszanie auta jest korzystneSpędzamy mnóstwo czasu na wyjazdach, nierzadko podczas jazdy dyskutujemy przez zestaw głośnomówiący, a może po prostu pragnęlibyśmy spokojnie posłuchać ukochanej piosenki? Wydaje się to nieosiągalne, ponieważ silnik pracuje, podwozie dzwoni, a przez źle izolowane okna oraz drzwi dochodzą do nas hałasy innych aut, klaksony, a niejednokrotnie muzyka grająca w radiu innego użytkownika ulicy. Możemy jednak samodzielnie odszukać ofertę oferującą nam wyciszanie samochodu (więcej informacji na ciche-auto.pl), przez co będziemy posiadali możliwość odcięcia się od tych wszystkich wibracji, przez co podróż będzie mniej kłopotliwa i równocześnie również doznania akustyczne w samym aucie będą znacznie fajniejsze dla naszego ucha. Dzięki właściwym przedmiotom, które są tutaj stosowane można wygłuszyć naprawdę sporo powierzchni, takich jak bagażnik, drzwi, podwozie, a to wszystko będzie posiadało wpływ na zwiększenie naszej wygody podróży.

Nie tylko dla młodzieży

Ford Fiesta
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Ktoś może dojść do spostrzeżenia, że z takich rozwiązań przede wszystkim korzystają młodzi chłopcy, którzy chcą się pokazać przed kumplami i chcą się pochwalić wspaniałym brzmieniem muzyki w swoim wyciszonym samochodzie. Prawda jednak jest taka, iż wygłuszanie samochodu (więcej na ciche-auto.pl) przedstawiane jest także rodzinom z małymi dziećmi. Już nie będą się oni musieli denerwować, iż klakson czy jadący pociąg zbudził ich dziecko, wręcz odwrotnie, będzie mogło sobie ono spać ciągle w przyjemnej ciszy. Trzeba również powiedzieć, że produkty z których zrobione są wygłuszenia są tak wysokiej jakości, że nie musimy się obawiać, że będzie się z nimi robiło coś niepożądanego, albo że będą wywoływały jakąś alergię u potomstwa. Nic takiego nie będzie miało sytuacji.

Samochód to nasz drugi domCoraz częściej przydarza się tak, iż w aucie spędzamy tak samo sporo czasu jak w domu, dlatego właśnie trzeba zadbać o to, żeby jego wnętrze było dla nas nie tylko jak najlepiej bezpieczne, ale również i jak najlepiej komfortowe. A przecież nic nas tak nie dręczy, jak trasa w ogromnym natężeniu dźwięku. Dzięki takiemu wyciszeniu będziemy mogli przejeżdżać znacznie większe odległości, a wcale nie będziemy się czuli zmęczeni, czy zdekoncentrowani.

Bez kategorii