September 21, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Na rynku co rusz pojawiają się ciekawe produkty, materiały, usługi. Wytwórcy, organizatorzyimprez chcąc zwrócić uwagę na własną propozycję muszą się wypromować, a idealną tego formą jest marketing. Można to zrobić w telewizji, prasie, internecie.
Rozkręcające się techniki, dostarczają również inne możliwości, jedną spośród nich jest reklama w autobusie 38.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Poza standardowymi formami reklamy typu plakaty, coraz nagminniej w autobusach, tramwajach spotyka się wyświetlacze ciekłokrystaliczne, a na nich nadawane kolorowe filmiki (polecana witryna). Urządzenie to funkcjonuje na zasadzie przekształcenia rozwarstwienia światła wskutek przekształcenia orientacji cząstek płynnego kryształu, pod wpływem działającego pola elektrycznego.

Chromatyczne obrazki, układają się w piksele, najmniejsze punkciki barwne, jakie łącząc się stanowią ujednolicony obraz.

Czy masz wątpliwości? Nie krępuj się! My zapewne docenimy nawet najmniejszą próbę dyskusji. Więc oczekujemy na oceny od Ciebie.

Punkty zespalają się z trzech komórek zabarwionych na kolor czerwony, niebieski, zielony. Przez tasowanie się tych barw możemy osiągnąć obraz we wszystkich kolorach, włącznie z białym. Taka reklama w autobusie 38 nadzwyczajnie zwraca uwagę podróżnych i jest niezwykle skuteczna. Jest to alternatywa do bezbarwnych obrazów za oknem.

Codziennie środkami komunikacji miejskiej przemieszczają się tysiące osób. Na czytaniu lektury czy nauce w busie trudno skupić uwagę, w znacznym stopniu przyjemniej jest obserwować kolorowe obrazki na ekranie, które poprzez swoją powtarzalność na dłużej pozostają nam w pamięci. Możemy obejrzeć reklamy dopiero co powstających przedsiębiorstw, kawiarni, propozycje kredytodawców, oferty szkół pomaturalnych, ale układane są także dodatkowe informacje dla pasażerów. I tak po drodze do pracy, na uniwersytet informowani jesteśmy o bieżących wydarzeniach w kraju i za granicą, nie poświęcając na to specjalnie czasu.

Skuteczność takiej formy reklamy bierze się też stąd, że autobusami

wnętrze autobusu

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com

podróżuje coraz to większa liczba ludzi (reklama w komunikacji).

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, kliknij ten link – to naprawdę świetne opracowanie tej sprawy. Obowiązkowo to przeczytaj!

Coraz droższe paliwo i wszechobecne na drogach korki, zniechęcają do jazdy własnym samochodem. Osoby takie przesiadają się do autobusu czy trolejbusa. Nie muszą tam skupiać się na kierowaniu samochodu. Telewizja reklamowa przyciąga uwagę, ożywia i skraca nam czas podróży.

Reklama w autobusie 38 to bardzo dobry fortel dotarcia do potencjalnego konsumenta, z uwagi na dużą ilość ludzi jeżdżących autobusami jak i atrakcyjność reklamy emitowanej w tak interesujący sposób.

Twój samochód