March 31, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Bagażnik to z pewnością nie czarna dziura, nie kładź do niego wszystkiego jak popadnie. Obiekty spoczywające luzem unieruchomisz za pomocą paru chytrych rozwiązań.
Należyte przewożenie bagaży jest niesłychanie ważne dla bezpieczeństwa jazdy wozem, natomiast z badań wypływa, iż nawet 30% pakunków w naszych autach nie jest dobrze zabezpieczonych.

narciarz

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com
dywaniki bagażnikowe

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Walizka ulokowane w bagażniku w razie karambolu uderzą w oparcie siedzenia z tak ogromną siłą, że się złoży, zaś obiekty wpadną do pasażerskiej kabiny. Fachowcy radzą, aby zapiąć na krzyż pasy na tylnym siedzeniu, jeżeli nie podróżują na niej pasażerowie a w bagażniku znajdują się ciężkie klamoty – w razie karambolu pasy przytrzymają oparcie kanapy.
Ciężkie przedmioty najlepiej ulokować blisko kabiny i zatrzymać je za pomocą siatek. Mniejsze i większe rzeczy w aucie możesz zabezpieczyć, stosując komplet siatek.

Po przeanalizowaniu przedstawianego tekstu sprawdź, jakie informacje ma rekomendowana witryna (http://www.marexopony.pl/tlumiki-wroclaw), która też Cię zapewne zaciekawi, gdyż informacje na niej są nie mniej ważne.

Komplet siatek pomoże zaaranżować przestrzeń w bagażniku wozu jak też zatrzymać ciężkie obiekty, przykładowo walizkę. W siatce przy progu bagażnika ukryjesz kamizelkę odblaskową, gaśnicę oraz apteczkę – muszą leżeć na wierzchu.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na prezentowany w tym wpisie wątek, to sprawdź tu bez ociągania uzupełniające informacje.

Giętki koszyk z kolei można ulokować po prawej bądź po lewej stronie bagażnika auta, przyczepia się go w specjalnych otworach. Zmieści mnóstwo mniejszych rzeczy jak też przytrzyma w pionie płyny i oleje.

Uchwyt na smartfona który bardzo się przydaje wykonany jest z przyczepnej gumy i bez trudu wpasuje się w miejsce na kubeczek – pomieści nawet smartfony o wielkości pięciu cali. Na koniec nie zapomnij zaopatrzyć bagażnika swego samochodu w dywaniki bagażnikowe.
Twój samochód