February 4, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Ile razy popsuł nam się czterokołowiec na środku drogi czy też mieliśmy stłuczkę, która uniemożliwiła nam dalszą część jazdy?

laweta samochodowa

Kiedy tak się staje gorączkowo wyszukujemy w telefonie pomocy drogowej w Rzeszowie.
Laweta Rzeszów umożliwia pomoc drogową w Rzeszowie i okolicznych miejscowościach. Pomoc drogowa nie tylko jest od zabierania powypadkowych pojazdów z jezdni – Smart Truck Rzeszów. Także zdołamy liczyć na pomoc w drobnych naprawach auta na trasie, podczas gdy raptownie nam stanie. Możemy też liczyć na wsparcie w wymianie kół lub w odkręcenie spieczonych śrub bądź uruchomienie samochodu na przewody, podczas gdy rozładuje się akumulator, lub długi czas był nieużywany wóz. Pomaga też, kiedy wpadniesz w poślizg oraz twoje auto wyląduje w dole, wydobędą z zaspy auto czy z błotnej jezdni, podczas gdy koła ślizgają się na powierzchni. Lawety również mają wózek, dzięki temu zdołają zabrać na przyczepę wóz z uszkodzonym kołem bądź zawieszeniem bez dalszych uszkodzeń. Ktokolwiek, kogo samochód stanie na jezdni bądź, które ulegnie zdarzeniu drogowemu może liczyć na pomoc drogową jaką jest autolaweta Rzeszów . Istnieje także specjalna laweta, która dysponuje zniżoną na poduszkach zawieszenie. Dzięki czemu kąt załadunku na platformę pomocy drogowej jest co najważniejsze niski. Chroni to również przede wszystkim przed dalszymi uszkodzeniami.

pomoc drogowa

Innymi słowy laweta może wypełniać zastosowanie pomocy drogowej. Gwarantuje dodatkowo fachowe doradztwo czy też pomoże przetransportować samochód sól cena do warsztatu samochodowego, gdzie zajmą się już nim doświadczeni profesjonaliści. O lawecie mówimy wówczas, podczas gdy jest przystosowana do transportu samochodów. Na przykład wagony kolejowe posiadają platformy, na których można transportować kilkadziesiąt pojazdów.

Także tiry ze specjalnymi platformami mogą za każdym razem wozić kilkadziesiąt czterokołowców na piętrowych platformach. Na lawetach zdołają być transportowane wszelkie pojazdy między innymi wozy osobowe, busy, pojazdy rolne, a też pojazdy na gąsienicach.
Twój samochód