February 4, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Co takiego zajmuje głowę pospolitemu facetowi? Piękne kobiety, seks, piłka nożna, żywność? To wszystko oczywiście, niemniej jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź padnie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Oczywiście, nie każdy facet się z tym stwierdzeniem zgodzi, gdyż niektórzy z nich ani w ząb nie znają się na autach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Zazwyczaj to jednakże mężczyźni już od małego są przygotowywani do tego, by bardziej się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.

czerwony Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziewczynki w tym samym czasie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego rozpoznają samochody, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a gdy w domu pojawi się nowe auto, to chcą siedzieć tuż obok swojego taty. Dawniej, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma związana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z kluczowymi informacjami na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku miał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi.

Masz chęć zgłębić więcej informacji na opisywany temat? Zatem odsyłam do linka (https://contra-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-wypadek-przy-pracy/), gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu wiele ciekawych danych omawiających przedstawiany wątek.

Do dzisiaj niektórzy trzymają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili aktualnie bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widać, jak przeciętny produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała profesji mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji z pewnością gdzieś została. Dla niektórych jednakże ta przygoda topoczątkowe kroki ku swojej zawodowej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać jeżdżąc samochodem.

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie atrakcyjny, to zobacz także na pomocne wpisy (http://www.marexopony.pl/haki-holownicze-wroclaw), które posiadają intrygujące dane – zapewne Cię wciągną zupełnie!

Tematycznie: atrapy i grille na

Niewątpliwie, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od początku zdawali sobie sprawę z tego, czego od życia chcą. Dla nich było to zwyczajnie logiczne, że jak mężczyzna to motoryzacja. Dla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda autem. Czy tak jest czy nie, można dyskutować, bo każdy ma swój stosunek na dany temat, niemniej jednak,warto uznać, iż to mężczyźni identyfikowani są z autem. Płeć piękna bez prawa jazdy to raczej normalna sytuacja, ale mężczyzna bez prawka może już nas zastanawiać. Interesujące propozycje: ciekawie opisane.
Twój samochód