January 23, 2022

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Na każdym kroku dość popularnym koncernem pojazdów jest niemiecki Volkswagen. Pierwszym pojazdem, który zszedł z taśm właśnie tej marki Volkswagena był Garbus, którego produkcję rozpoczęto pięć lat przed początkiem II wojny światowej. W 1934 roku rozpoczęła się historia koncernu Volkswagen. Mimo upływającego czasu od zaprezentowania pierwszego Garbusa koncern ciągle jest jednym z najistotniejszych producentów pojazdów na świecie. Też w Polsce nie brakuje właścicieli aut tej najmodniejszej marki.

Volkswagen Jetta nocą

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Tak wzrastająca popularność tych pojazdów w naszym kraju powoduje, że bez małych kłopotów uda nam się je zrobić, czy kupić części innej firmy. W każdym sklepie z częściami do aut otrzymamy lampy Volkswagen – lampy volkswagen. Najwyższej jakości lampy Volkswagen (S – Performance < kliknij ten odnośnik) do każdego modelu pojazdu wyprodukowanego w niemieckim koncernie, które jest sprzedawane w polskich salonach sprzedaży. Bez problemu niezbędne części tańsze kupią także właściciele Volkswagenów, którzy nastawili się by kupić je z Niemiec. Koncern od dłuższego czasu wprowadza do modeli produkowanych przez siebie pojazdy wspaniałe rozwiązania, które posiadają przyczyniać się jednak do wzrostu bezpieczeństwa ich użytkowników. Coraz większa liczba modeli pojazdów schodzących z taśm firmowych wyposażona jest w czujniki parkowania. Jak uważasz? Czy dane na opisywany temat są fascynujące? Jeśli tak, to przejrzyj tekst, a znajdziesz tam wiele genialnych wiadomości, które przykują Twoją uwagę.

Zwiększa to nie tyle bezpieczeństwo użytkowania, ale z pewnościąułatwia znalezienie wspaniałego miejsca do zaparkowania w coraz bardziej zatłoczonych centrach sporych miast. Standardem są samochody mają w sobie systemy ABS. Coraz więcej oczywiście pojazdów wyprodukowanych Volkswagena dodatkowo jest wyposażanych jednak w system ESP, który najczęściej nazywany jest asystentem hamowania.

pracownicy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Pracownicy koncernu dokładają sporo starań, aby mniej szkodzić środowisku naturalnemu. Stąd w dużej liczbie modeli wspaniałych aut stosowane są silniki, które emitują o wiele mniej zanieczyszczeń. Cały czas trwają również prace nad udoskonaleniem pojazdów hybrydowych. Jednocześnie należy wiedzieć, koncern ciągle obniża cenę aut hybrydowych, to właśnie dlatego na ich zdobycie może sobie pozwolić coraz więcej kierowców, którzy myślą o ochronie środowiska naturalnego.
Twój samochód