November 28, 2022

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Gdy na dworze jest znacznie cieplej oraz wszyscy cieszą się wiosną, to fani jednośladów wyciągają z ukrycia swoje motory.
Motocykl to pasja, która zdaje się być przekazywana zazwyczaj z pokolenia na pokolenie.

odkurzacz na lśniących czystością brązowych panelach

Źródło: pixabay.com
motocykl

Autor: Moto „Club4AG” Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa to spełnienie dziecięcych marzeń. Jako osoby pełnoletnie nierzadko decydują się oni na zrobienie prawa jazdy na jednoślady, nim jeszcze dostaną te, które uprawniać ich będzie do poruszania się autem.

Może jakiś komentarz z strony (http://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-yuasa.html) Cię poruszył? Masz ochotę na niego zareagować? Nakłaniamy Cię do tego gorąco. Oczekujemy na Ciebie!

Wszyscy miłośnicy motorów jednogłośnie twierdzą, że gdy raz pokocha się ten sport, to już na całe życie. Ta miłość nie przemija. Są fani tak zwanych ścigaczy, którzy lubią szybką jazdę i ci, którzy preferują cięższe maszyny, na których siedzi się prawie jak na tronie. Każdy Wybór wydaje się być dobry, uzależniony jest po prostu od predyspozycji. O motor musimy dbać. Przed rozpoczęciem nowego sezonu musimy zrobić porządny przegląd. Nie jest istotne to, że przykładowo umieściliśmy go na zimę w ogrzewanym pomieszczeniu. Nie był długo używany i dla własnego bezpieczeństwa dobrze będzie skontrolować dla przykładu hamulce czy poziom oleju. Jeżeli chcemy nabyć motocykl, to trzeba przeanalizować, czy korzystniej będzie wybrać nowy czy stary egzemplarz. Nowy pewnie będzie kosztowny. Przy zakupie starego najlepiej byłoby sprawdzić, czy rzeczywiście wszystko jest z nim w porządku. Nie zapominajmy, że najistotniejsze będzie nasze bezpieczeństwo.

O tym jednak na pewno już wiemy, gdyż powtarzał nam to instruktor w szkole jazdy.
Poczucie przestrzeni na motorze jest najpiękniejszą oznaką, że zaczęła się wiosna.
Bez kategorii