March 30, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
W dniach PRL każdy kierowca powinien był się znać na swoim aucie, gdyż nie było wtenczas sieci różnorodnych warsztatów, które mogły dopomóc im w wypadku awarii.

Nie można było wręcz o tym marzyć, zresztą wszyscy ludzie posiadali znacznie poważniejsze problemy niżeli popsute pojazdy.
pojazd - odzwierciedlenie

Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie z kolei kompletna sprawa wygląda o wiele korzystniej i to także w razie aut transportowych. Nie tylko moglibyśmy mieć nadzieję na pomoc różnych kierowców (co ma miejsce także na wschodzie Starego Kontynentu, ponieważ w Rosji dystanse między poszczególnymi miejscowościami okazują się być bardzo duże), lecz także na specjalizujące się spółki, które proponują tzw. mobilny serwis TIR. Co to jest nie trzeba raczej żadnemu człowiekowi mówić.

Jeżeli chciałbyś zasięgnąć kolejnych informacji, przeczytaj nasz następny wpis, w którym znajduje się istotna treść (http://www.magazynauto.pl/porady/boksy-kempingowe,aid,243). Odpowie ona na wszystkie Twoje wątpliwości.

Okazuje się być to pomoc drogowa, która w razie usterki przybędzie w każde miejsce na terenie Starego Kontynentu po to, ażeby naprawić na miejscu konkretną awarię. Rzecz w tym, że holowanie tak znacznego auta jak TIR jest niezwykle kosztowne oraz złożone, zatem znacznie korzystniej jest naprawić go na miejscu. Nawet jeżeli znajduje się ono kilkaset km od siedziby spółki, która taki ruchomy serwis proponuje.

wydatek

Autor: Valder137
Źródło: http://www.flickr.com
mobilny serwis tir

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com
A jakie ponadto świadczenia proponuje spółka, jaka oferuje mobilny serwis TIR? Wszakże sam dojazd niezależnie od jego długości konkretnego kłopotu jeszcze nie zreperuje. Otóż zasięg prac jest niezwykle duży i obejmuje tego typu aktywności jak: naprawy silników, reperacje układów hamulcowych lub wymiany piast.

Jeżeli zostałeś kierowcą TIR na pewno pamiętasz numery kontaktowe do firm, jakie prowadzą mobilny serwis TIR. Należałoby mieć pewność, że dane są aktualne, ponieważ nigdy nie jest wiadome, co może zdarzyć się na drodze.
Twój samochód