March 30, 2023

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Co to tak naprawdę jest chiptuning? Jak dożo może on nas kosztować – co bywa od tego uzależnione? Czego możemy się spodziewać po poddaniu naszego samochodziku chip tuningowi? W jakim miejscu tak naprawdę robiony bywa chip tuning na obszarze państwa Polskiego? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego świeżutko co napisanego felietoniku!

samochodu

Autor: lukibrasil123
Źródło: http://www.flickr.com

Jak łatwo istnieje możliwość zorientować się, naszym pisanym dzisiaj temat jest niczym innym jak chiptuning. Czym to jednakże tak naprawdę jest? A więc bywa to konkretnie to, co zostało wydziergane w temaciku, a więc najzwyczajniej „podrasowanie” naszego autka. Jednak nie jest to typowe podrasowanie, które to naszym osobom się na pewno pojawiło teraz w głowie – nie bywa to zmiana kolorku auta, dodanie mocnych basów, czy też innych rodzai „bajerów”. Chiptuning to podrasowanie innego rodzaju, a przebrzmiewa ono: podrasowanie Silnika. Rozmyślasz, że to nie możliwe? A więc (przyczepka samochodowa producent – blyss.pl) mylisz się! Najczęściej zakupując autko – nawet i nowiutkie, nie zdajemy sami sobie sprawy, iż jego moc bywa dużo poniżej tej, jaką to powinien mieć, a przynajmniej jest w stanie mieć w posiadaniu.http://www.autopietrzak.pl/cms/dzial/61/czesci części zamienne WarszawaZadaniem chip tuningu bywa wydobyć calutką „stłamszoną” przez producentów moc naszego silniczka, dzięki czemu możemy zyskać: wzrost momentu obrotowego, wspanialsze przyspieszenie, czy lepszą dynamikę, a także wyższą prędkość maksymalna oraz tak w dalszym ciągu, nie wspominając już nawet o tym, iż może się zmniejszyć zużycie paliwa, oraz polepszyć reagowanie samochodziku na gaz.

W jakim miejscu jednak szukać kogoś, kto nam to zrobi? A więc na terenie calutkiej Polski istnieją setki warsztatów, zajmujących się tego rodzaju zadankiem, dlatego na pewno znajdziesz coś blisko siebie!
Twój samochód