November 28, 2022

Moto-wiedza przydatna każdemu, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Powszechnie twierdzi się, że jazda na motorze bywa niebezpieczna. Pewnie jest w tym jakaś doza prawdy, ale miłości nie da się oszukać.
Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub po prostu mają w genach.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Niekiedy jest przecież tak, że ta fascynacja jest przekazywana z ojca na syna. Jeżeli tata z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w ogródku, żeby odnawiać oraz polerować swoje Motory, to zapewne pasja ta też pojawi się w sercu ich potomka. Dawniej mówiono, że motocykle to zajęcie wyłącznie dla panów. W dzisiejszych czasach nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, ponieważ sporo pań fantastycznie radzi sobie na jednośladach. Jeżeli zatem pragniemy nabyć motocykl, to rzecz jasna trzeba wpierw mieć prawo jazdy.

Czy omawiane zagadnienie wydaje się dla Ciebie atrakcyjne? To wejdź i przeczytaj, co zawiera porządna witryna (http://www.murawski-bus.wroclaw.pl/oferta.php) – odnajdziesz w tamtym miejscu nie mniej fascynujące dane.

Będzie nam o wiele prościej, jeśli mamy już uprawnienia do kierowania samochodem. Dlaczego? Ponieważ świetnie znamy już przepisy i nie musimy myśleć przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie marzeń dla dużej grupy osób. Czekają one, aż minie zima, by móc wyprowadzić swe cudo z garażu, przygotować oraz wyruszyć w drogę. Chcą poczuć moc silnika oraz wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Znaczny procent z nich jeździ prawidłowo.

Niestety nierozważni ludzie zdarzają się zarówno wśród kierowców osobówek, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki bywają często śmiertelne oraz medialnie głośniejsze. Jednakże nie wolno generalizować.
Bez kategorii